On-line přehled o vozidlech

Určeno výhradně pro hlídání přímo vlastníkem vozidla

Pokud nepožadujete elektronickou knihu jízd a dispečerské služby, ale chcete pouze hlídat svoje vozidlo proti odcizení, máme pro Vás levnější variantu řešení.

Systém je určen výhradně pro hlídání přímo vlastníkem vozidla. Je založen na principu určení polohy pomocí systému GPS. Zákazník se systémem komunikuje pouze pomocí mobilního telefonu prostřednictvím SMS zpráv.

Vlastní užívání systému je zcela automatické a nevyžaduje žádné nastavování před jízdou nebo po jízdě. Po vypnutí klíče se po 30 sekundách vytvoří virtuální bezpečná zóna. Při opuštění tohoto prostoru bez originálního klíče přijde majiteli na mobilní telefon SMS zpráva. Systém reaguje i na odtažení vozidla. Pokud je vozidlo vybaveno alarmem, lze tento alarm také napojit na systém hlídání a SMS přijde i při aktivaci alarmu.

Pokud dojde k odcizení vozidla (např. s originálním klíčem, nebo pokud majitel nezareaguje na SMS), lze vozidlo lokalizovat pomocí SMS. Majiteli přijde adresa a rychlost vozidla. Pokud bude systém nainstalován s možností přerušení jízdy, lze vozidlo pomocí SMS také zastavit. Po zastavení vozidlo oznámí svoji polohu pomocí SMS.

Máte nějaké dotazy? Napište nám