Zabezpečení vozidel na území ČR


Na zloděje s naší GPS jednotkou!

Další užitečnou službou, kterou systém poskytuje, je podpora zabezpečení vašeho vozidla. Jednotka disponuje vstupy pro napojení na některé elektrické okruhy vašeho automobilu, jako jsou zapalování, alarm, skrytý přepínač a podobně. Jednotku je možné nastavit tak, aby v případě alarmové události odeslala SMS zprávu nebo email na zadané telefonní číslo, případně pult centrální ochrany.

Pokud by opravdu došlo k odcizení vozidla, je možné využít systém k jeho dohledání. V takovém případě volejte nonstop Call centrum, kde vám asistenční služba poradí, jak dále postupovat.

Ve spolupráci s PCO poskytujeme také zabezpečení vozidel na území ČR! Tato služba vám zajistí nejen nepřetržitý dohled nad vaším vozidlem, ale v případě krádeže také organizaci vyhledání vašeho automobilu. Celé území České republiky je pokryto množstvím bezpečnostních služeb, díky nimž jsme schopni efektivního zásahu a zvýšení pravděpodobnosti nálezu vašeho vozidla.

Umístění jednotky ve vozidle

Zařízení je umístěno ve voze skrytě.

Lokátor není uživatelem při startu vozidla nijak manuálně aktivován, pracuje zcela automaticky a nezávisle na dalších zabezpečovacích systémech vozidla. Nehrozí tak jeho prozrazení například při sledování řidiče pachateli před krádeží.

Pokud dojde k přerušení napájení z automobilu, lokátor může být vybaven záložním akumulátorem, který vydrží jednotku napájet po dobu několika desítek hodin.

Máte nějaké dotazy? Napište nám