Sledování provozních veličin


Měření motohodin z nominálních otáček motoru

Jednotka je napojena na elektrické systémy vozu, nebo stroje a monitoruje pracovní hodiny stroje, díky této funkci může dispečer kontrolovat garanční prohlídky, popřípadě může být tato funkce využita pro výpočet mezd strojníků, pokud se zkombinuje s identifikací RFID.

Měření aktuálních otáček motoru

Pomocí této funkce je možné sledovat aktuální otáčky motoru. Je tak snadné zjistit, jestli motor běží naprázdno, nebo je v záběru.

Měření teploty

K jednotce lze připojit externí teplotní čidlo a to tak, že v nákladovém prostoru jsou umístěny senzory, které monitorují teplotu s přesností ± 0,5 °C s rozsahem -40 až +180°C.

Náklonový senzor a záložní zdroj

V dnešní době, kdy se ztrácí velké množství stavební mechanizace, přicházíme s nabídkou náklonového senzoru umístěného ve vozidle, nebo stroji a v případě neoprávněné manipulace se aktivuje jednotka (nezávisle na nastartování) a zašle alarmovou SMS zprávu na mobilní telefon zadané osoby. Při použití náklonového senzoru je vhodné mít u jednotky namontován záložní zdroj.

Dveřní kontakty

Rozšíření jednotky o dveřní kontakty může upozornit alarmovou SMS zprávou například na neoprávněné vniknutí do vozidla, otevřené dveře během jízdy, nebo jím lze sledovat, jestli vykládka či nakládka proběhla tam, kde měla.

Máte nějaké dotazy? Napište nám