Aktuality

1. 1. 2012
Všem našim zákaníkům přejeme vše nejlepší v roce 2012.
9. 12. 2011
Pokud dostáváte faktury mailem, nyní si můžete z otevřené faktury jednoduše kopírovat variabilní symbol a číslo účtu. Po zobrazení faktury se Vám u čísla účtu a variabilního symbolu zobrazí položka kopírovat. Stačí jen kliknout.....
30. 11. 2011
Dnes byla provedena aktualizace, která zpřesňuje údaj „stav tachometru“ v sekci „Informace o vozidle“. Doposud se zde objevovala hodnota z poslední uskutečněné jízdy. Výsledkem bylo to, že vozidlo bylo na cestě už 100 km a dispečink stále zobrazoval starou hodnotu (po ukončení poslední jízdy). Nově dispečink pracuje tak, že najde poslední záznam z CANu/FMS, který následuje po poslední jízdě. Pokud je stav km větší než konec poslední jízdy, tak jej tímto údajem nahradí, tj. máme jistotu, že se tato hodnota více blíží reálu. Předpokládá se, že i během jízdy auto nějaká data zašle. Následně ke konečnému stavu přičte vzdušnou vzdálenost mezi „aktuální pozicí“ a „koncem poslední jízdy nebo poslední polohy, kdy byl uložen stav tachometru“. Podmínkou je, aby tato vzdálenost byla menší než 20 km.   Tento algoritmus bude potřeba ještě doladit, nebude fungovat správně v případech, kdy vozidlo vyjede a po 5 km se otočí a začne se vracet zpět. Extrém bude tedy to, že zobrazený stav tachometru se sníží oproti předcházející hodnotě. 
3. 10. 2011
Dnes byla zveřejněna aktualizace Webdispečinku, která umožňuje kontrolu tankování a podezřelých úbytků přes celou firmu. Doposud šly statistiky zobrazovat pouze po jednotlivých vozidlech.
30. 8. 2011
Při definici událostí u vlastních míst je možné definovat časový úsek, ve kterém bude odesláno oznámení o události.  
Máte nějaké dotazy? Napište nám